Про компанію

Нині порошковий дріт знаходить своє застосування у багатьох галузях промисловості — нафтогазовій, гірничо-видобувній, вугільній, хімічній та в галузі сільського господарства. Щоб не помилитися із якістю та ціною на цю продукцію, варто відшукати ту компанію, яка пропонує надійний високоякісний товар за вигідною ціною. Такою компанією сьогодні є ТОВ НВФ «Нафтогазмаш».

На ринку провідних українських виробників порошкових дротів для наплавлення та зварювання ТОВ НВФ «Нафтогазмаш» (Київ) працює вже давно — із 1995 року. Протягом своєї діяльності компанія плідно співпрацює зі всесвітньо відомим Інститутом електрозварювання ім. Є. О. Патона НАН України в галузі розробки технологій порошкових дротів спеціального призначення для відновлювальної та зносостійкої наплавки, впровадження нової інноваційної продукції для застосування на практиці.

Система управління якістю виробництва порошкових дротів НВФ «Нафтогазмаш» отримала сертифікат відповідності вимогам стандарту ISO 9001-2001.

Готову продукцію компанії «Нафтогазмаш» успішно використовують при вирішенні завдань, пов'язаних з реставрацією і підвищенням ресурсу виробів у різних галузях промисловості: нафтогазовій, гірничо-видобувній, вугільній, хімічній та в сільському господарстві.

Компанія по праву займає одне з перших місць у виробництві та реалізації порошкового дроту для промислового виробництва та приватних господарств, адже працює, орієнтуючись на два ключові моменти — стабільну якість та вигідну ціну.

У нашому каталозі ви зможете відшукати наступні товари:

- порошковий дріт для наплавки;

- порошковий дріт для зварювання;

- порошковий дріт для металізації і напилення;

- порошковий дріт для наплавлення і зварювання чавуну.

Крім цього, компанія «Нафтогазмаш» надає широкий спектр послуг із відновлюваної та зносостійкої наплавки виробів, що працюють при різних видах зношування.

Найбільш широке застосування отримали матеріали і технології для відновлювальної та зносостійкої наплавки, розроблені спільно з відділом №23 ІЕЗ ім. Є.О.Патона НАН України.

НВФ «Нафтогазмаш» гарантує оперативне виробництво і поставку будь-яких необхідних обсягів порошкових дротів, включаючи дрібні партії. До співпраці запрошуються як кінцеві споживачі, так і дилери.

 
 

Пошук по сайту

Шукати

Новини компанії

Увага! Високоякісний порошковий дріт для наплавлення і зварювання українського виробництва вже у Польщі!
21 квітня 2015 в 16:25

Провідний український виробник порошкових дротів для наплавлення і зварювання - компанія «Нафтогазмаш» відтепер пропонує свою продукцію для польських споживачів. Ми працюємо в галузі виготовлення порошкового дроту з 1995…

 

Контакти

Порошковий дріт для наплавки та зварювання НВФ "Нафтогазмаш "
(основний офіс)

  • +38 (044) 374-03-XX
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create